İLKİM MAKİNA

İlkim Makina üretim tesisleri, 1998 yılında İzmir/Torbalı bölgesinde 10700 m2 alan içerisinde 5000 m2 lik kapalı alan üzerine kurulmuştur.

İlkim Makina Avrupa ve Yakın Doğu’nun çeşitli ülkelerine de ihracatı olan Türkiye’nin önde gelen firmalarındandır.
Geniş ürün yelpazesi ve teknoloji alanında kendini sürekli yenilemesiyle sektörün en güçlü kuruluşlarından biridir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Firmamızda yönetimin iyileşmesi, faaliyetlerin daha iyi planlanmasını, problemlerin daha hızlı çözülmesini, verimliliğin, karlılığın ve saygınlığın artmasını sağlamak amacıyla KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ benimsenmiştir.

KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ;

  • İşe saygı, müşteriye saygıdır bilincini yerleştirmek,
  • Kaliteli ve uygun maliyetli mamül üretmek,
  • Müşteri ve çalışan memnuniyetini sağlamak,
  • İsrafı önleyerek, kaynakları etkin şekilde kullanmak ve kayıpları en aza indirmek,
  • Yaptığı işin bilincinde, eğitimli personel yetiştirmek ve çalıştırmak,
  • Çevreye duyarlı ve geri dönüşüm bilinci ile üretmek,
İLKİM MAKİNA KALIP PLASTİK FIRÇA

İlkim Makina müşteri odaklı çözüm yöntemlerine ağırlık vererek, çalışanların oluşturduğu takım ruhu ile yeni ürünler sunmaya devam edecektir. İlkim Makina ürettiği emici ve hortumları, tüketici herşeyden önce gelir ilkesine dayanarak kalite güvenceli ve garantili ürünler olarak üretir. İlkim Makina bu nedenle her zaman sürekli müşteri memnuniyeti için ürünlerinde en üst kaliteyi ve en ekonomik fiyatlarla sunmayı kendine ilke edinmiştir.

Profesyonel Hizmet
İlkim Plastik politikası temelini "Müşteri Odaklılık" oluşturur ve bu anlamda müşteri talep ve beklentileri doğrultusunda süreçlerimizi sürekli iyileştirmeyi ve müşterilerimizle uzun vadeli ilişkiler kurmayı hedeflemekteyiz.
Zamanında Teslimat
Müşteri memnuniyetini kalıcı kılmak için müşteri gereksinimleri karşılanır ve müşterinin değişen beklentileri değerlendirilerek tüm çalışanlara iletilir, ürün geliştirme çalışmaları yapılır, ürünle ilgili en ufak bir memnuniyetsizlik ve düzeltici önlemler ciddiye alınır.
Yaratıcı Çözümler
Müşterilerimizden gelen her türlü geri bildirim bizim için kazançtır. Müşteri odaklı hizmet ile uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve tüm kaynaklarımızdan aldığımız geri bildirimler ile hizmetlerimizi geliştiriyoruz.
Kalite Kontrol
Firmamız üretimin ve hizmetin tüm aşamalarını belirleyerek oluşturduğu işletme talimatı çerçevesinde ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemine sahiptir. Kalite Yönetim Sistemi ile her seferinde aynı başarılı sonuçları almayı hedefliyoruz.

SERTİFİKALARIMIZ

Bize Ulaşın
Size en hızlı şekilde yanıt vereceğiz
Fabrika
29 Ekim Mah. 9222 Sk. No:3
Torbalı-İzmir-Türkiye
Destek
Bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.