İLKİM MAKİNA

İlkim Makina üretim tesisleri, 1998 yılında İzmir/Torbalı bölgesinde 10700 m2 alan içerisinde 5000 m2 lik kapalı alan üzerine kurulmuştur.

İlkim Makina Avrupa ve Yakın Doğu’nun çeşitli ülkelerine de ihracatı olan Türkiye’nin önde gelen firmalarındandır.
Geniş ürün yelpazesi ve teknoloji alanında kendini sürekli yenilemesiyle sektörün en güçlü kuruluşlarından biridir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Firmamızda yönetimin iyileşmesi, faaliyetlerin daha iyi planlanmasını, problemlerin daha hızlı çözülmesini, verimliliğin, karlılığın ve saygınlığın artmasını sağlamak amacıyla KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ benimsenmiştir.

KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ;

  • İşe saygı, müşteriye saygıdır bilincini yerleştirmek,
  • Kaliteli ve uygun maliyetli mamül üretmek,
  • Müşteri ve çalışan memnuniyetini sağlamak,
  • İsrafı önleyerek, kaynakları etkin şekilde kullanmak ve kayıpları en aza indirmek,
  • Yaptığı işin bilincinde, eğitimli personel yetiştirmek ve çalıştırmak,
  • Çevreye duyarlı ve geri dönüşüm bilinci ile üretmek,
İLKİM MAKİNA KALIP PLASTİK FIRÇA

İlkim Makina müşteri odaklı çözüm yöntemlerine ağırlık vererek, çalışanların oluşturduğu takım ruhu ile yeni ürünler sunmaya devam edecektir. İlkim Makina ürettiği emici ve hortumları, tüketici herşeyden önce gelir ilkesine dayanarak kalite güvenceli ve garantili ürünler olarak üretir. İlkim Makina bu nedenle her zaman sürekli müşteri memnuniyeti için ürünlerinde en üst kaliteyi ve en ekonomik fiyatlarla sunmayı kendine ilke edinmiştir.

ISO 9001 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ
İşletmemiz ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi çerçevesinde üretim ve hizmetteki tüm aşamaları belirleyerek işletmenin kullanma kılavuzunu oluşturdu.
Kalite Yönetim Sistemi’yle her defasında aynı başarılı sonuçları almayı hedefliyoruz.
ZAMANINDA TESLİMAT
Müşteri memnuniyetini kalıcı kılmak için, müşteri şartlarının karşılanıp karşılanmadığı ve müşterinin değişen beklentileri ölçülüp değerlendirilerek tüm çalışanlara duyurulur, ürün geliştirme çalışmaları yapılır, sunulan ürünle ilgili en ufak memnuniyetsizlik ciddiye alınarak iyileştirme faaliyetleri gerçekleştirilir.
PROFESYONEL HİZMET
Profesyonel Hizmet, Kaliteli Ürün
İlkim Makina'nın müşteri memnuniyeti politikasının temelini “Müşteri Odaklılık” oluşturur. Müşteri talep ve beklentileri doğrultusunda süreçlerimizi sürekli iyileştirir ve müşterilerimizle uzun süreli ilişkiler kurmayı hedefleriz.
Müşteri Memnuniyeti
Müşterilerimizin her türlü geri bildirimi tarafımızdan hediye olarak algılanır. Uzun yıllara dayanan deneyimimiz ve müşteri odaklı hizmetimizle sahip olduğumuz tüm kaynakları bu geri bildirimleri “müşteri memnuniyeti“ne dönüştürmek üzere kullanırız.

SERTİFİKALARIMIZ

Bize Ulaşın
Size en hızlı şekilde yanıt vereceğiz
MAİL ADRESİMİZ
FABRİKA
29 Ekim Mah. 9222 Sk. No:3
Torbalı-İzmir-Türkiye
Destek
Sorularınızı hızlıca yanıtlayacağız.